WeCreativez WhatsApp Support
سلام . من عابدی از مشاور املاک اهورا هستم . اگر سوالی دارید در چت زنده واتساپ فورا پاسخ می دهم
/تنطیم توافقی قرارداد
تنطیم توافقی قرارداد2020-02-04T21:55:47+03:30

اگر ملکی را دیده و پسندیه اید و نیاز به یک محل مطمئن برای عقد قرارداد دارید اگر خریداری برای ملکتان یافته اید و نیاز به یک مرجع مطمئن دارید تا قرارداد بیطرفانه و منصفانه ای برای شما تنظیم کند.خواندن متن زیر را از دست ندهید.

چرا قرارداد ها اینقدر مهم شده اند؟!

قدیم تر ها که دایره شناخت آدم ها بیشتر از هم بود مفهوم قراردادهای شفاهی و کلامی بسیار نافذ بود و به قولی حرف طرف رد خور نداشت و قولش قول بود و سیبیلش گرو صداقتش بود.
اما امروز جوامع بزرگتر شده،ارزش ها دگرگون شده و این مفاهیم به طور کلی تغییر کرده و جایگزینش متن های قراردادی و بندهای آنهاست.

چه کنیم با اینهمه پیچیدگی؟!

برای اینکه استاد قرارداد نویسی شویم چند راهکار داریم:
اول اینکه : زمان بگذاریم و مطالعه کنیم و آموزش ببینیم.با توجه به اینکه زمان نقش تعیین کننده ای در تنظیم قرارداد ها داشته و ممکن است وقت کافی برای آموزش و یادگیری تمام این اصول و فنون نداشته باشیم و اصولاً نیازی به آن هم نداشته باشیم و تنها یکبار قصد خرید و فروش ملک را در طول عمرمان داشته باشیم این موضوع شامل همه افراد جامعه نمیشه.
مورد اول واقعا ارزشش را دارد اما زمان و انرژی زیادی را مطالبه میکند و مستلزم صرف هزینه های مادی و معنوی و خصوصاً زمان ارزشمند شماست.
دوم اینکه:از تجربه و دانش افراد خبره  استفاده کنیم.زمان رو بخریم و از وقت ارزشمندمان و از سرمایه ملکی مان محافظت کنیم.کارشناسان ما در مجموعه مباشر قدر زمان و سرمایه ارزشمند شما را میدانند و با تکیه بر دانش و تجربه اندوخته حاصل از صدها قرارداد ملکی،تجربه لذت بخشی را از خرید و فروش ملک و ساختمان برای شما به ارمغان خواهند آورد.

ویژگی های خدمات ما

با استفاده از این سرویس، بر صفر تا ۱۰۰ معامله ملکی شما توسط کارشناسان خبره مجموعه مباشر،نظارت، و امنیت معامله ملکی شما تضمین می گردد.مواردی چون: کیفیت ساخت،ارزش ملک مورد معامله،اصالت اسناد و مدارک ملک و در نهایت حضور در جلسه عقد قرارداد و نظارت بر مفاد قرارداد و در نهایت تجربه یک معامله شیرین از جزئیات این خدمت مباشر است. ویژگی های تنظیم و نگارش قرارداد در مرکز مباشر چیست؟ ۱- بهره گیری از تیم متخصص و کارآمد متشکل از وکلا،مهندسین، مشاورین املاک و سایر کارشناسان حوزه املاک و مستغلات ۲- بکارگیری بهترین متد و آخرین استانداردهای روز دنیا در زمینه قرارداد نویسی متناسب با قوانین موضوعه ایران ۳- تنظیم قراردادهای جامع و با کیفیت بالا جهت تامین و تضمین منافع شما ۴- ارائه مشاوره حرفه ای جهت تقویت و استحکام حداکثری قراردادها برای جلوگیری از هرگونه تبعات و خسارات احتمالی ناشی از ضعف در تنظیم و نگارش آن ۵- ارائه کلیه خدمات قراردادی و اظهارنظر از بدو مذاکرات قراردادی تا زمان نگارش و امضای متن نهایی به همه ایرانیان سراسر کشور به صورت حضوری،تلفنی و آنلاین